Ayılar,Tilkiler,Baykuşlar ve Geyikler ile Kış Sofrası

IŞIL IŞIL VE NEŞELİ YILBAŞI İKRAMLARI İÇİN
PORLAND’DAN FOREST KOLEKSİYONUTasarımda ve üretimde dünyanın sayılı porselen markalarından biri olan Porland, Kış 2017 sezonuna yeni yılın trendlerinden esinlenen koleksiyonları ile giriyor!


yılbaşı masa dekorasyonuYılbaşı kutlamaları keyiflidir, bahanedir çoğu zaman bir arada olabilmek, acısı ve tatlısıyla geride bırakılan yıla elveda demek için. Kutlamalar için ilk akla gelen adres sevdiklerimizle geçireceğimiz evlerimizdir. İş yılbaşı masası düzenlemeye gelince küçük dokunuşlar ile daha keyifli bir düzene girebilecek masalar, yemekler kadar önemlidir. Günümüzde masa dekorasyonu başlı başına bir alan oldu. Bir çok marka oldukça geniş ürün seçenekleri ile her sene yılbaşı konseptini piyasaya sunmaya Kasım ayından başlıyor. Bu sene benim dikkatimi çeken ürünlerin başında fiyat uygunluğu ve koleksiyon olarak tabak toplamayı sevdiğim için Porland geldi. Hipster akımı ile son bir kaç senedir bir çok markada orman temalı ürünler görmeye alışmıştık. Porland çok daha etkileyici illüstrasyonlarla ve altın renkli minik çam ağacı ve yıldız desenli tabakları, fincanları ile evinize sadece yılbaşı gecesi değil kış boyunca keyifle kullanabileceğiniz ürünler hazırlamış. Geniş ürün gamı ve fiyat aralıkları ile her zevke hitap eden Porland, sanatın sofraya taşındığı tasarımlarına bir yenisini daha ekliyor. Yeni yıla özel tasarladığı Forest Koleksiyon, altın şıklığının gösterişli havası ve yılbaşı ruhunu yansıtan sevimli hayvan figürleri ile eğlenceli sunumlar vadediyor.

Porland’ın özel reçetesi ile Alumilite (Aluminalı Porselen) olarak üretilen koleksiyonda, kremsi beyaz porselen üzerinde kullanılan altın yaldız ve siyah renk uyumu yılbaşı konseptli ikramların yanı sıra kullanım keyfi bütün yıl devam edecek ayrıcalıklı zamanlar yaratıyor.
Farklı boylarda düz tabakları, kâseleri, pizza tabakları, kupaları, çay ve kahve grubu ürünleri ile neşeli bir hediye fırsatı da sunan Forest Koleksiyon, hem takım olarak hem de tek tek istenilen ürünlerden seçilerek satın alınabiliyor.


Yeni yıl ile özdeşleşen geyikler, bilgeliği ve şansı temsil eden baykuşlar, soğuk kış aylarının kahramanları ayılar ve kurtlar Forest desenlerinden bize, 2017’nin tüm dünya canlıları için barış ve huzur getirmesi dileğini fısıldıyor.Porland, Forest koleksiyonu yakından görmek için sizi Porland Mağazalarına ve porland.com.tr online satış sitesini ziyaret etmeye davet ediyor.Popüler Yayınlar

Yeni başlayanlar için Sanat Galerisi ve Sergi Nasıl Gezilir ? Sergi gezmek için 10 ipucu

Başka Dünya

Dekorasyon Tavsiyeleri No:5 Duvarlara tablo yerine alternatifler - Tabaklar

SANATLA DOLU BİR YAŞAM : LALE BELKIS

ATHENA SES ETME KLİBİ ÜZERİNE

SANAT DÜNYASINDA BİR YENİLİK DAHA

Ana Şehir Cape Town

Gerçekten Bilmeniz Gereken 50 Sanat Fikri - Susie Hodge

Şipşak Fotoğrafçılıkta yeni devrim: INSTAX SHARE