SANAT DÜNYASINDA BİR YENİLİK DAHA

SANAT DÜNYASINDA BİR YENİLİK DAHA: 
MİNE SANAT GALERİSİ ORGANİZASYONU VE YÖNETİMİYLE “ANTONİNA SANAT GALERİSİ” AÇILIYOR!


İstanbul'un sanat hayatında 30 yıl sayısız izler bırakmış Mine Sanat Galerisi ve kültür turizminde 20 yıldır birbirinden farklı projelere imza atmış Antonina Turizm, daha önce denenmemiş ve farklı bir projeye imza atıyorlar: bir ofis Sanat Galerisi’ne dönüşüyor!

1985 yılında Kadıköy Altıyol’da kurulan Mine Sanat Galerisi ve 1997 yılında kurulan Antonina Turizm’in, sanat ve kültür turizminde öncü iki kurumun bir araya gelmesiyle oluşan bu sinerji, sanat dünyasına yeni bir pencere açmayı hedefliyor.

Bir ofisin bir çağdaş sanat galerisine dönüştürülmesi ve bir sanat durağı haline gelmesi İstanbul'daki sanat dünyası için de bir yenilik olacağı kanaatindeyiz. İstanbullu sanatseverlerin yeni sanat duraklarından biri olacak bu mekanda sergilerin yanı sıra, seminerler, özel konuşmalar, workshoplarda kültür ve sanatseverler ile buluşuyor olacağız. 
Sanatseverleri yaşayan bir mekanla buluşturacak olan "Antonina Sanat Galerisi"nin ilk sergisi, Mine Sanat Galerisi organizatörlüğünde Türk Çağdaş Sanatı’nın usta isimlerini bir araya getirecek. 

"Birlik" adını verdiğimiz sergide; Halil Akdeniz, Gülçin Aksoy, Koray Ariş, Tomur Atagök, Bedri Baykam, Bahri Genç, Genco Gülan, Bubi, Serhat Kiraz, Nur Koçak, Neslihan Pala ve Yusuf Taktak’ın çalışmaları yer alacak.
Türk Çağdaş Sanatı’nın usta isimlerinin yer aldığı “Birlik” sergisinin ve "Antonina Sanat Galerisi"nin açılış kokteyli 5 Aralık 2017, Salı Günü, Saat 18:00’de, "Antonina Sanat Galerisi”nde yapılacaktır. Sergi 5 Ocak tarihine kadar ziyaret edilebilir. Tüm sanatseverler davetlidir.5 Aralık 2017 – 5 Ocak 2018, Antonina Sanat Galerisi
Ergenekon Mah., Halaskargazi Cad. 9/1, Kenter Tiyatrosu Üstü, Askeri Müze Karşısı, 34360, Harbiye/Şişli/İstanbul

Yorumlar

Popüler Yayınlar

Yeni başlayanlar için Sanat Galerisi ve Sergi Nasıl Gezilir ? Sergi gezmek için 10 ipucu

Dekorasyon Tavsiyeleri No:5 Duvarlara tablo yerine alternatifler - Tabaklar

About Augmented Reality Exhibition "Hamam"

DÜNYA SANAT GÜNÜ İZMİR'19

OMM Açılıyor!

ATHENA SES ETME KLİBİ ÜZERİNE

SANATLA DOLU BİR YAŞAM : LALE BELKIS

Başka Dünya

Aslında Özgürsün