CNN Türk Haber Stüdyosu

tv set tasarımı

TV Set Tasarımı,tv set tasarımcısı,dekor tasarımı,dekor tasarımcısı,tv set designer,ahmet rüstem ekiciTV Set Tasarımı,tv set tasarımcısı,dekor tasarımı,dekor tasarımcısı,tv set designer,ahmet rüstem ekici

CNN TURK NEWSROOM  ÇALIŞMASI
         TASARIMCILAR  :      ANTHONY FERGUSON
                                            AHMET RÜSTEM EKİCİ
                                 ESRA AKBULUT
KREATIF DIREKTOR:    JONATHAN KILLIAN


11 yıl sonra baştan aşağı yenilenen CNN TÜRKstüdyosunu Atlanta’dan gelen CNN International veCNN TÜRK Dekor ekibi ile hazırladı.

Mayıs ayında yapılmaya başlayan toplantılarda, yeni yayın stratejisine uygun olarak, sunucuların sıcak, dinamik ve doğal sunuş tarzına uygun mekan yaratımına karar verildi.

CNN Kreatif Direktörü Jonathan P. Killian, Türkiye’ye davet edildi ve yeni yayın döneminde nasıl bir CNN TÜRK hayal edildiği paylaşıldı ve hazırlıklar başladı.

FX Group dekor ve set tasarımcısı Anthony FergusonCNN Işık servisinden Jim Moorman ve Bradford Bettencourt ve Esra Akbulut ve Ahmet Rüstem Ekiciyönetimindeki CNN TÜRK Dekor servisi birlikte çalıştı. Tüm dekor grafikleri CNN TÜRK Kreatif Direktörü Okan Aşık yönetimindeki CNN TÜRK Grafik Servisi tarafından hazırlandı. Anthony Ferguson ve Okan Aşık nihai kararı verdiler.

Yeni stüdyoya; özel Led ekranlar, haber masasının arkasını kaplayan özel monitörler getirildi ve aydınlatma sistemi de değiştirildi.


Yorumlar

Popüler Yayınlar

Dekorasyon Tavsiyeleri No:5 Duvarlara tablo yerine alternatifler - Tabaklar

SANATLA DOLU BİR YAŞAM : LALE BELKIS

About Augmented Reality Exhibition "Hamam"

Aslında Özgürsün

DÜNYA SANAT GÜNÜ İZMİR'19

OMM Açılıyor!

Başka Dünya